O Kancelarii

Kancelaria adwokacka Oświęcim

Kancelaria mieści się przy ul. Zaborska 5/4B w Oświęcimiu – w budynku znajdującym się bezpośrednio przy rondzie. W pobliżu jest również wiele miejsc parkingowych. Spotkania umawiane są przede wszystkim pod ww. adresem. Wskazać jednak należy, że niniejsza lokalizacja jest filią kancelarii Adwokatów, które mieszczą się w Bielsku-Białej oraz Wadowicach. Istnieje zatem możliwość umówienia spotkania również powyższych miejscowościach, w związku z czym mieszkańcy m.in. Poręby Wielkiej, Zatora, Osieka, Bierunia, Chełmka, Libiąża, Przeciszowa, Andrychowa, Kóz, Inwałdu, mogą wybrać dogodną dla siebie lokalizację spotkania.

Priorytetem Kancelarii jest jak najwyższa jakość świadczonych usług prawnych. Dlatego też wszystkie sprawy są prowadzone bardzo skrupulatnie. Każdy problem prawny jest analizowany z wielu perspektyw oraz konsultowany. Ostateczne każdy klient otrzymuje rzetelną informację w zakresie przysługujących środków prawnych oraz konsekwencji ich zastosowania.

Kancelaria świadczy pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Kancelaria oferuje zarówno możliwość uzyskania pojedynczej porady prawnej, sporządzenie projektu pisma, reprezentację w danej sprawie, a także stałą obsługę prawną. Forma współpracy każdorazowo pozostaje w decyzji klienta.

Współpraca Kancelarii z podmiotami gospodarczymi zatrudniającymi wielu pracowników pozwoliła na nabycie szerokiego doświadczenia w wielu dziedzinach prawa. Szczegółowy zakres usług został przytoczony w zakładce „usługi prawne”. Trudno wskazać jedną dominującą dziedzinę prawa, którą zajmuje się Kancelaria. Można natomiast stwierdzić, że Kancelaria pomogła wielu klientom w sprawach kredytów frankowych, sprawach rodzinnych, w tym również rozwodach, sprawach spadkowych, sprawach przeciwko ZUSowi, sprawach karnych, sprawach z zakresu prawa handlowego oraz gospodarczego.

Na niniejszej stronie internetowej zostały wskazane główne obszary działalności Kancelarii. Nie są to jednak jedyne rodzaje spraw, którymi zajmują się Adwokaci. W przypadku zainteresowania uzyskaniem pomocy prawnej z innej dziedziny prawa, uprasza się o wskazanie rodzaju sprawy – przed przystąpieniem do spotkania.